Víkendová chata

První víkend v prosinci si nezapomeň rezervovat na společnou chatu Pecky, Dorostu a Mládeže, jejíž přípravy jsou v plném proudu. Více informací o programu se dočteš v článku o chatě v sekci Kalendář akcí, nebo přijď na nejbližší Pecku (25.11.2016), kde stručný harmonogram obdržíš v tištěné podobě :) 

Pokud Tě zajímá jak chata, kde budeme trávit necelé tři dny a dvě noci vypadá, koukni na tento odkaz: https://nivy.cz/pok_gallery/. Je to velice pěkná a udržovaná chata s kuchyní, prostornou společenskou místností, koupelnou, sociálním zařízením a nejedním pokojem s hromadou postelí. Když budu přesnější, chata čítá kapacitu až na 40 nocležníků.

Na závěr malá poznámka... I když budeme mít v chatě opravdu dobré zázemí, kde je krb, tedy "teplo domova". Dle aktuálního počasí se má v průběhu příštího týdne ochladit. Není třeba se obávat sněhových kalamit, jen je potřeba být připraven na zimu a mít si co obléci, jelikož součástí programu jsou nepochybně i outdoorové aktivity! :) Ať předcházíme zarudlým nosům odřeným od kapesníků :D

To je už opravdu vše! Brzy na viděnou ♥

 

Dětský klub Pecka

 

... VHODNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU PRO PÁTEČNÍ ODPOLEDNE...

 

Našim cílem je rozvíjet v dětech osobnost, jejich tvůrčí schopnost. Také se snažíme mezi dětmi vytvořit přirozenou partu kamarádů a rozšířit vazby v okruhu svých vrstevníků. Samozřejmostí je naučit děti mnohým praktickým věcem do života!

 

Klub Pecka je neziskovou organizací pracující při sboru Bratrské jednoty baptistů v Suchdole nad Odrou, jejímž cílem je naplnit volný čas dětí různými sportovními,kreativními a jinými zábavnými činnostmi. S dětmi, ve věku od 6 do 15 let, se scházíme pravidelně v 16:00 hod, každý pátek na dvou a půl hodinové schůzky v naší klubovně. 

Náplní našich setkání je si společně užít hodně legrace, utužit stará přátelství a navázat nová, hrát hry všeho druhu. Na našich setkáních si také nenásilnou formou povídáme o našem Stvořiteli.

Společně chodíme na výlety do přírody nebo navštěvujeme jiná místa jako je kino, bazény, bowling, muzea a mnohá další...

Během letních prázdnin pořádáme již tradičně stanový tábor na 14 dní - podrobné informace naleznete v sekci TÁBOR.

 

NÁSTĚNKA

Přihlášky - Tábor 2019

Zdravím rodiče i děti :)  V sekci Tábor je již k dispozici ke stažení přihláška. Také k dostání osobně na páteční schůzce.

Oznámení

Vážení rodiče, Peckaři,... je mou nemilou povinností oznámit, že dne 1.2. a 1.3. Pecka NEBUDE! Důvodem jsou pololetní a jarní prázdniny. Ostatní pátky Pecka běží jak jste zvyklí :)  

Fotky z chaty

WooHoo :D Ve fotogalerii si můžeš prohlédnou fotky z podzimní chaty, kterou jsme pořádali ve spolupráci s vedoucími Dorostu a Light Upu. Byla To další skvělá akce, na které jsme si zazpívali, zadováděli a nasmáli, parádně najedli a...moc nenaspali ;))) Díky Vám a především díky našemu Pánu za...

Biblický verš pro rok 2019

 

Hospodin, Váš Bůh, bojuje za Vás.

(Český ekumenický překlad Bible, Jozue 23:10)"