Kalendář akcí

Deskovky :)

Již tento nás bude čekat netradiční schůzka!  Dražba super cen a od 17:30 hod začne doslova "maraton" deskových her. Takže určitě přijď! KAM? do sboru KDY?  v pá 25.1. od 16:00 - 21:00 hod CO S SEBOU? 20 Kč na véču, obíbenou deskovku a dobrou náladu :)    

Kronika

Kronika

Neboť je Pecka už dlouholetou organizací (v lednu 2015 jsme oslavili 15. narozeniny), tak má i svou kroniku, která zachycuje nezapomenutelné momenty a zážitky ze všech našich akcí a letních táborů. A ne jednu, letos píšeme 5. :o)

PSANÍ KRONIKY

Není žádná dřina, stačí se zúčastnit akce, o kterou mám zájem. V Pecce si pohlídej, kdy se vyhlásí akce, na které jsi byl tak se o kroniku přihlas. Pokud budeš první, tak ji v pátek od nás dostaneš a budeš ji mít celý týden. Během toho týdne do ni uděláš zápis z akce. Může být jakkoli dlouhý, hlavně ať tam jsou obrázky, zážitky... zkrátka všechno, co se Ti bude líbit a co uznáš za vhodné k dané akci napsat. Pokud trošičku pozapomeneš, co jsme konkrétně na dané akci vyváděli, tak budeš mít nápovědu :o) vždycky jsme Ti jí dávaly napsanou na papírku, ale kolikrát jsi to po nás nemohl přečíst, že? Tak toho už se bát nemusíš, všechno potřebné info (co se dělo, jak se dělo, kolik místa na fotky máš vynechat...) najdeš právě tady na těchto stránkách. Stačí si je otevřít, kouknout a můžeš začít psát :o)

Odměna za perfektně napsanou kroniku je

AŽ 15 BODÍKŮ!!!

 

Dětský klub Pecka

 

... VHODNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU PRO PÁTEČNÍ ODPOLEDNE...

 

Našim cílem je rozvíjet v dětech osobnost, jejich tvůrčí schopnost. Také se snažíme mezi dětmi vytvořit přirozenou partu kamarádů a rozšířit vazby v okruhu svých vrstevníků. Samozřejmostí je naučit děti mnohým praktickým věcem do života!

 

Klub Pecka je neziskovou organizací pracující při sboru Bratrské jednoty baptistů v Suchdole nad Odrou, jejímž cílem je naplnit volný čas dětí různými sportovními,kreativními a jinými zábavnými činnostmi. S dětmi, ve věku od 6 do 15 let, se scházíme pravidelně v 16:00 hod, každý pátek na dvou a půl hodinové schůzky v naší klubovně. 

Náplní našich setkání je si společně užít hodně legrace, utužit stará přátelství a navázat nová, hrát hry všeho druhu. Na našich setkáních si také nenásilnou formou povídáme o našem Stvořiteli.

Společně chodíme na výlety do přírody nebo navštěvujeme jiná místa jako je kino, bazény, bowling, muzea a mnohá další...

Během letních prázdnin pořádáme již tradičně stanový tábor na 14 dní - podrobné informace naleznete v sekci TÁBOR.

 

NÁSTĚNKA

Informace o odjezdu

Vážení rodiče, již je dokument s podrobnějšími informacemi o odjezdu, návštěvním dnu a táborové adrese k dispozici ke stažení v sechci Tábor :) Prosím, s jakým koliv dotazem se na mě neváhejte obrátit. Vedoucí Olča

Přihlášky - Tábor 2019

Zdravím rodiče i děti :)  V sekci Tábor je již k dispozici ke stažení přihláška. Také k dostání osobně na páteční schůzce.

Oznámení

Vážení rodiče, Peckaři,... je mou nemilou povinností oznámit, že dne 1.2. a 1.3. Pecka NEBUDE! Důvodem jsou pololetní a jarní prázdniny. Ostatní pátky Pecka běží jak jste zvyklí :)  

Biblický verš pro rok 2019

 

Hospodin, Váš Bůh, bojuje za Vás.

(Český ekumenický překlad Bible, Jozue 23:10)"