Kontakty na vedoucí Pecky

Cokoliv budete potřebovat vědět, domluvit se nebo se o něčem poradit, ozvěte se nám... Máte nás tady všechny pohromadě, stačí si jen vybrat :o)

Olča Jeřábková

  • Telefon: 775 347 507
  • E-mail: ol.jerabkova@gmail.com
  • Něco o mě:

Je mi 23 let a jsem studentkou vysoke škly v Liberci
Mezi mé záliby patří: kreativní tvorba, grafika, práce s dětmi, rozvíjení komunikačních dovedností a v neposlední řadě se veškerý můj zájem upíná k poznávání živého Boha, jehož také vyznávám ♥ :)

 

Vendy Kalíšková

  • Telefon: 739 366 839
  • E-mail: vendykaliskova@gmail.com
  • Něco o mě:

Je mi 21 let, studuji prvním rokem vysokou školu v Olomouci. Mezi mé záliby patří práce s dětmi a volejbal. Mojí největší zálibou v životě se stal Bůh, se kterým neustále rozvíjím vztah

 
 
 

Kuba Maštalíř

  • Telefon: 739 680 228 
  • E-mail: j.mastalir333@gmail.com
  • Něco o mě:

Jsem student Vysoké školy Báňské v Ostravě. 27.11.2017 jsem vydal svůj život Ježíši a značným dílem do tohoto rozhodnutí přispěl i tento klub, kterým jsem také prošel. Proto jsem se rozhodl stát    se vedoucím a a předávat to čemu věřím dále. Mezi mé zájmy patří hudba a chvála Ježíše,    sportovní aktivity, práce s dětmi a realizace vlastních nápadů.

 

Dětský klub Pecka

 

... VHODNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU PRO PÁTEČNÍ ODPOLEDNE...

 

Našim cílem je rozvíjet v dětech osobnost, jejich tvůrčí schopnost. Také se snažíme mezi dětmi vytvořit přirozenou partu kamarádů a rozšířit vazby v okruhu svých vrstevníků. Samozřejmostí je naučit děti mnohým praktickým věcem do života!

 

Klub Pecka je neziskovou organizací pracující při sboru Bratrské jednoty baptistů v Suchdole nad Odrou, jejímž cílem je naplnit volný čas dětí různými sportovními,kreativními a jinými zábavnými činnostmi. S dětmi, ve věku od 6 do 15 let, se scházíme pravidelně v 16:00 hod, každý pátek na dvou a půl hodinové schůzky v naší klubovně. 

Náplní našich setkání je si společně užít hodně legrace, utužit stará přátelství a navázat nová, hrát hry všeho druhu. Na našich setkáních si také nenásilnou formou povídáme o našem Stvořiteli.

Společně chodíme na výlety do přírody nebo navštěvujeme jiná místa jako je kino, bazény, bowling, muzea a mnohá další...

Během letních prázdnin pořádáme již tradičně stanový tábor na 14 dní - podrobné informace naleznete v sekci TÁBOR.

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu. Z de se dočteš víc! Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě, či kteréhokoliv vedoucího. Velmi rádi Ti zodpovíme veškeré...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"