V pátek 24. 5. netradiční Pecka

Milí Peckaři i milí rodiče, máme pro Vás na pátek 24. května připravený netradiční program. Nejprve od 16. hodin zahájíme pátrací akci po tajemství, které spojuje Suchdol a snad se nám podaří odhlait i tajemství ryby :o) na 18. hodinu si přizveme k Peckařům i Vás, rodiče. Máme pro Vás v rámci akce "Noc kostelů" otevřené dveře i archiv :o) vytáhneme všechny naše kroniky. Dozvíte se i dorostu a mládeži. V neposlední řadě buse pro Vás nachystáno i něco dobrého k zakousnutí :o)

Přijďte, neostýchejte se. Všichni se na Vás těšíme!

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"