Táboroví vedoucí


Tým táborových vedoucích je zkušená, ostřílená parta lidiček, kteří se dlouho znají a již poněkolikáté jdou do toho zas a znovu. A kdože vlastně pojede? =)
 

Do role hlavního vedoucího byl pasován Šimon Kalíšek. Asi prozradíme to, co už všichni tuší - že je zodpovědný a pracovitý a mimořádně obezřetný! No jen si vzpomeňte, kdo nad naším bezpečným spánkem loni na táboře tak často bdil :o)

 

Certifikovaným zdravotníkem a táborovým designérem je zkušená Olča Jeřábková, od své první třídy jezdí každoročně na tábory a ani letošní sezóna ji nebude chybět!

 

Šikovná, inteligentní a vždy usměvavá... Řeč je o Marki Bártové, která se s chutí, odhodláním a 100% nasazením před dvěma lety vrhla do vyprávění legend! A i letos, jenom a jedině s ní poodkryjeme tajemství záhadného ztroskotání v Pacifiku!

 

A pokud jsme u těch našich děvčat nesmíme zapomenout na Vendy Kalíškovou. My už víme, co ve Vendy máme a neměnili bychom je nepostradatelnou součástí našeho týmu :) Díky Bohu za ní !

 

Je tady Tom Zíka! Bomba a bezva klučina, jehož potenciál a zapálení pro věc je neutuchající stejně jako je jeho úsměv na tváři - řekněte sami... Těšíme se na Toma na táboře, a jsme rádi že ho ve své partě letos máme a dopufáme, že i dlouho mít budeme!

 

Vojta Kalíšk -  táborový vedoucí, kterému nechybí smysl pro legraci :) Velmi přátelský, žádná komplikace pro něj není komplikovaná a vždy najde řešení ikdyž někdy příjde se svou velmi neotřelou verzí :D Jako tým jsme vděční, že ho mezi sebou máme!

 

Dostáváme se k dalšímu tábornickému vedoucímu, který když na tábor nezapomene včas přijet (je to v klidu, vedoucí odjíždí o den dřív :) ) bude jeho velkou nejen duchovní oporou! Vedoucí by se o Tea Sadochu nenechali připravit a proto mu to pořád připomínají. 

 

V neposlední řadě staro-nový člen našeho týmu, přesto jde o zkušeného táborníka, protože už od svých dětských let jezdí na tábory. O koho jde? No přeci našeho Kubu Maštalíře. Je šikovný a jeho vrozený um budeme objevovat nejen při hrách, ale a to především při hře na kytaru ♪♪♪♪

 

A táborové kuchařinky?  Jsme mooc rádi, že na tábor nepojedeme bez kuchařek! Vařečku a vše s táborovou kuchyní na sebe přebírá hned pěkná partička :o) vařit nám bude Janča Bechná, ano ta "přísná" paní učitelka, která si nás bude určitě na táboře rozmazlovat dobrotama a druhá Janča Zíkačka (vedoucí školní jídelny)! Kuchařský post nám doplní stejně jako loni kuchařská velepomoc, Teri Kalíšková:)

 

Jestli se těšíte na tábor stejně jako my, neváhejte a přihlaste se! 

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"