TÁBOR

Milí Peckaři, rodiče a všichni, kteří s námi chcete jet na tábor =) V sekci tábor je již k dispozici přihláška pro stažení - a už se můžete směle přihlašovat! Těšíme se na všechny táborníky! Pro letošní rok, bylo nutné z kapacitních důvodů omezit počet přihlášených dětí. Kdyby bylo na nás, tak se nerozmýšlíme a bereme každého... ale stanů a míst k ležení je pouze pro 32 dětí, což nás limituje. Proto při přihlašování budeme apelovat, nejen na odevzdanou přihlášku, ale především hledět, kdo má řádně zaplaceno a to v termínu do 30. 6. 2015. Sledovat přihlášené táborníky a kontrolovat, zda-li již máte zaplaceno bude možné na webových stránkách v sekci TÁBOR 2016. Táborové stránky se budou postupně zaplňovat a Vy můžete být u toho!

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"