PECKA JE ZPĚT :)

Ahooj Peckaři!!!

Zdravíme všechny po dvouměsíčním dovolenkování a relaxačního odpočinku. Chtěli bychom Vám v novém školním roce společně s vedoucími přát mnoho úspěchu, Božího požehnání a vedení ve škole i mimo ní. Těšit se můžete samozřejmě i na Pecku, která bude probíhat jako vždy ve stejném čase (každý pátek od 16:00-18:30 hod), na stejném místě - se srazem ve sboru Bjb v Suchdole n/O, žlutý baráček hned vedle staré školky (firma Anton Vorek s.r.o.).

Ptáte se, kdy Pecka  vypukne? Jako každý rok i letos Vám dáváme možnost hezky rozjet nový školní rok, přihlásit se na všechny kroužky a dojezdit poslední výlety. První Pecku rozjedeme ke konci zářijového měsíce. Pozvánky kolem sebe uvidíte již brzy :) 


 

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"