ODPOVĚDI NA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY

  • KDO POŘÁDÁ TÁBOR? Dětská křesťanský klub Pecka spolu s dorostem, obě složky pracují pod sborem Bratrské jednoty Baptistů v Suchdole nad Odrou
  • KDY SE TÁBOR KONÁ? Od neděle 30.7. - 12.8.2017
  • KDE SE TÁBOR KONÁ? Táborová louka se rozprostírá u Budišova nad Budišovkou, nedaleko vojenského prostoru LIBAVA. Kdo s námi byl na táboře minulý rok, tak bude určitě vědět ;)
  • KOLIK TÁBOR STOJÍ? Cena tábora zůstává stále stejná a činí:  2.500 Kč pro táborníka a 200 Kč sleva pro každého dalšího sourozence.
  • JAK TÁBOR ZAPLATIT? Táborné se platí hotově Olče nebo převodem celé částky na táborový účet - 263361211/0300 - do poznámky pro příjemce uveďte jména táborníků. Potvrzení o přijaté platbě lze nově zkouknout tady na strá n kách. Rádi Vám vystavíme potvrzení o proběhlé platbě vzhledem k akcím některých zdravotních pojišťoven - všechny informace ohleně přihlašování a platbě hledejte u Olči.
  • CO KDYŽ POTŘEBUJU VYSTAVIT FAKTURU? Pokud Vám zaměstnavatel, nebo zdravotní pojišťovna nabídnou uhrazení alespoň části táborného, neváhejte tuto nabídku využít. Rádi Vám vystavíme fakturu, nebo potvrzení o zaplacení! V tomto případě se opět obracejte na Olču...
  • JAK TÁBOR PODPOŘIT? Budeme vděčni za jakékoliv modlitby za tábor, ať již v čase příprav, tak i po dobu, kdy budeme na táboře! Za jakoukoliv další pomoc (sponzorský příspěvek nebo dar) jsme moc rádi!
  • MODLITEBNÍ DEN? Za tábor se všichni vedoucí modlí pravidelně každou středu, přidejte se k nám - modlitební předměty najdete v rozcestníku :o)
  • U KOHO NAJÍT ODPOVĚĎ? Ohledně tábora najdete odpověď každý pátek na závěr Pecky, od 18:30 - jsme otevření vašim dotazům. Neváhejte se zeptat i vedoucí Olči (tel. 775 347 507, e-mail: ol.jerabkova@gmail.com).

 

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"