Nepřehlédni!!!

31.3. NEBUDE PECKA

Všichni Peckaři pozor! Je třeba těmto pár řádkům věnovat velkou pozornost.

Poslední pátek v měsíci březnu, Pecka nebude! Je to z toho důvodu, že Vendy, Tom i Já (Olča) tedy všichni vedoucí  jsme od pátku 31.3. do neděle 2.-4. zapojení jako pořadatelé mládežnické konference sborů BJB, kde se sjedou všechny mládeže z regionu a my pro ně chystáme víkendový program.

Jistě to chápete i tak je nám líto, že se Pecka musí zrušit.  A protože Vás nechceme úplně ochudit o společenství, tak tu máme pro Vás srdečné pozvání...Přijďte se podívat, poslechnout jedno z hlavních slov, které jsou otevřeny veřejnosti (Hl.slovo bude probíhat v nové tělocvičně a to: v Pá od 18:00-20:00, v So ráno od 9:00-10:30, večer od 19:00-20:30 a v Ne ráno od 10:00-11:30. Je nutné si s sebou vzít přezůvky!). Jsi vítaný ty i Tví rodiče.

Více informací o regionálce se dozvíš z plakátů na suchdolských nástěnkách :)

Snad ses dostal až k tomuto poslednímu řádku, kde napíši už jen to, že se moc těším na společné shledání.

 Paaaa Olča

 

Dětský klub Pecka

 

... VHODNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU PRO PÁTEČNÍ ODPOLEDNE...

 

Našim cílem je rozvíjet v dětech osobnost, jejich tvůrčí schopnost. Také se snažíme mezi dětmi vytvořit přirozenou partu kamarádů a rozšířit vazby v okruhu svých vrstevníků. Samozřejmostí je naučit děti mnohým praktickým věcem do života!

 

Klub Pecka je neziskovou organizací pracující při sboru Bratrské jednoty baptistů v Suchdole nad Odrou, jejímž cílem je naplnit volný čas dětí různými sportovními,kreativními a jinými zábavnými činnostmi. S dětmi, ve věku od 6 do 15 let, se scházíme pravidelně v 16:00 hod, každý pátek na dvou a půl hodinové schůzky v naší klubovně. 

Náplní našich setkání je si společně užít hodně legrace, utužit stará přátelství a navázat nová, hrát hry všeho druhu. Na našich setkáních si také nenásilnou formou povídáme o našem Stvořiteli.

Společně chodíme na výlety do přírody nebo navštěvujeme jiná místa jako je kino, bazény, bowling, muzea a mnohá další...

Během letních prázdnin pořádáme již tradičně stanový tábor na 14 dní - podrobné informace naleznete v sekci TÁBOR.

 

NÁSTĚNKA

Přihlášky - Tábor 2019

Zdravím rodiče i děti :)  V sekci Tábor je již k dispozici ke stažení přihláška. Také k dostání osobně na páteční schůzce.

Oznámení

Vážení rodiče, Peckaři,... je mou nemilou povinností oznámit, že dne 1.2. a 1.3. Pecka NEBUDE! Důvodem jsou pololetní a jarní prázdniny. Ostatní pátky Pecka běží jak jste zvyklí :)  

Fotky z chaty

WooHoo :D Ve fotogalerii si můžeš prohlédnou fotky z podzimní chaty, kterou jsme pořádali ve spolupráci s vedoucími Dorostu a Light Upu. Byla To další skvělá akce, na které jsme si zazpívali, zadováděli a nasmáli, parádně najedli a...moc nenaspali ;))) Díky Vám a především díky našemu Pánu za...

Biblický verš pro rok 2019

 

Hospodin, Váš Bůh, bojuje za Vás.

(Český ekumenický překlad Bible, Jozue 23:10)"