Nepřehlédni!!!

31.3. NEBUDE PECKA

Všichni Peckaři pozor! Je třeba těmto pár řádkům věnovat velkou pozornost.

Poslední pátek v měsíci březnu, Pecka nebude! Je to z toho důvodu, že Vendy, Tom i Já (Olča) tedy všichni vedoucí  jsme od pátku 31.3. do neděle 2.-4. zapojení jako pořadatelé mládežnické konference sborů BJB, kde se sjedou všechny mládeže z regionu a my pro ně chystáme víkendový program.

Jistě to chápete i tak je nám líto, že se Pecka musí zrušit.  A protože Vás nechceme úplně ochudit o společenství, tak tu máme pro Vás srdečné pozvání...Přijďte se podívat, poslechnout jedno z hlavních slov, které jsou otevřeny veřejnosti (Hl.slovo bude probíhat v nové tělocvičně a to: v Pá od 18:00-20:00, v So ráno od 9:00-10:30, večer od 19:00-20:30 a v Ne ráno od 10:00-11:30. Je nutné si s sebou vzít přezůvky!). Jsi vítaný ty i Tví rodiče.

Více informací o regionálce se dozvíš z plakátů na suchdolských nástěnkách :)

Snad ses dostal až k tomuto poslednímu řádku, kde napíši už jen to, že se moc těším na společné shledání.

 Paaaa Olča

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"