Naše NOVÉ internetové stránky

Ahojky všichni, nacházíte s na NOVÝCH stránkách dětského křesťanského klubu Pecka!

Dozvíte se tady spoustu užitečných informací ohledně našeho klubu:

  • Kdy a kde se scházíme
  • Co máme v plánu
  • Kdy a jaké akce podnikáme
  • Můžete skouknout nové fotky z akcí
  • Jedinečným způsobem si tady můžeš zajistit psaní kroniky. Víc v sekci KRONIKA...
  • V KNIZE NÁVŠTĚV nechat svůj vzkazík
  • V sekci KONTAKTUJTE NÁS nám můžete psát dotazy, inkognito stížnosti, problémy... Zkrátka všechno, co nechcete publikovat veřejně :o)
  • Skrze ankety můžete i leccos v dění Pecky ovlivnit
  • Jsme otevřeni novým nápadům i z Vaší strany (holt naše nápadiost není nevyčerpatelná) :o)

 

Zkrátka všechno pro Vás (Peckaře) i pro Vaše kamarády a rodiče. Jsou to zkrátka naše nové stránky a my se budeme snažit, aby co nejlépe plnily svou službu - a to být akční, aktuální a navštěvované námi všemi!


 

Dětský klub Pecka

 

... VHODNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU PRO PÁTEČNÍ ODPOLEDNE...

 

Našim cílem je rozvíjet v dětech osobnost, jejich tvůrčí schopnost. Také se snažíme mezi dětmi vytvořit přirozenou partu kamarádů a rozšířit vazby v okruhu svých vrstevníků. Samozřejmostí je naučit děti mnohým praktickým věcem do života!

 

Klub Pecka je neziskovou organizací pracující při sboru Bratrské jednoty baptistů v Suchdole nad Odrou, jejímž cílem je naplnit volný čas dětí různými sportovními,kreativními a jinými zábavnými činnostmi. S dětmi, ve věku od 6 do 15 let, se scházíme pravidelně v 16:00 hod, každý pátek na dvou a půl hodinové schůzky v naší klubovně. 

Náplní našich setkání je si společně užít hodně legrace, utužit stará přátelství a navázat nová, hrát hry všeho druhu. Na našich setkáních si také nenásilnou formou povídáme o našem Stvořiteli.

Společně chodíme na výlety do přírody nebo navštěvujeme jiná místa jako je kino, bazény, bowling, muzea a mnohá další...

Během letních prázdnin pořádáme již tradičně stanový tábor na 14 dní - podrobné informace naleznete v sekci TÁBOR.

 

NÁSTĚNKA

Přihlášky - Tábor 2019

Zdravím rodiče i děti :)  V sekci Tábor je již k dispozici ke stažení přihláška. Také k dostání osobně na páteční schůzce.

Oznámení

Vážení rodiče, Peckaři,... je mou nemilou povinností oznámit, že dne 1.2. a 1.3. Pecka NEBUDE! Důvodem jsou pololetní a jarní prázdniny. Ostatní pátky Pecka běží jak jste zvyklí :)  

Fotky z chaty

WooHoo :D Ve fotogalerii si můžeš prohlédnou fotky z podzimní chaty, kterou jsme pořádali ve spolupráci s vedoucími Dorostu a Light Upu. Byla To další skvělá akce, na které jsme si zazpívali, zadováděli a nasmáli, parádně najedli a...moc nenaspali ;))) Díky Vám a především díky našemu Pánu za...

Biblický verš pro rok 2019

 

Hospodin, Váš Bůh, bojuje za Vás.

(Český ekumenický překlad Bible, Jozue 23:10)"