Děkujeme za PRIMA tábor!

Milí kamarádi, chceme Vám moc a moc poděkovat za suprovní tábor! Byly to perfektní dny, super zážitky a nezapomenutelné chvilky, které jsme mohli s pomocí Boží na táboře zažít. Děkujeme také kuchařinkám, za to, že se o naše bříška po celou dobu tábora tak ochotně a láskyplně staraly. Děkuji celé partě vedoucích, která bez nároku na odměnu strávila na přípravách programu bezmála osm měsíců a která se s vypětím všech sil statečně zúčastnila všeho táborového dění. Děkujeme také všem rodičům, za projevenou důvěru a podporu. Děkujeme našemu sboru v Suchdole nad Odrou i všem našim milým sponzorům a drobným dárcům. Děkujeme hlavně Hospodinu za neskonalé požehnání a ochranu, které se nám od Něho dostalo! 

PS. fotky budou brzy :)

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"