Aktuality z táborových příprav

Za měsíc??? To budeme společně dovádět v prériích čekých luhů a hájů :o)

Přihlašování na tábor se již naplno rozběhlo a přihlášených táborníků houfně přibývá, což je moc moc dobře. Přihlašujte se dál =) navíc máme definitivně dokončenou přípravu táborového programu a všech VTH  :o)))) Hurá hurá hurá!!! Oslovili jsme sponzory a nyní vyrábíme potřebné propriety, které Vás na táboře čekají.V následujících týdnech nás čeká poslední tým k přípravě ducháčů a pak už jen dokupování potřebného, balení sportu, nářadí, všech táborových potřeb a mnoha dalšího.

 

 

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"