ZDRAVÍME VŠECHNY PECKAŘE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE!

Zdravíčko Peckaři, opět se vám hlásíme v novém školním roce a přejeme Vám hodně úspěchu a Božího požehnání :) Na novou pecku se můžete těšit již 18. září v klasický čas jak jste zvyklí, tudíž od 16:00 :)   
  

  •  S sebou si vemte:  papír, tužku a šátek 
Je se na co těšit :) Více informací se dozvíte z plagátků, které se již brzy objeví na nástěnkách po Suchdole :) Možná i ve škole ;)

                                                                            Těší se na Vás celá parta vedoucích :) Olča, Šimon, Vendy a Tom ^^ Zde pozvánka ke stažení ;)
pozvánka na první pecku.pdf (572,1 kB)

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"