ZÁMEK A ZAHRADA V LEŠNÉ

  • sobota 30. května
  • sraz v 9:00 na suchdolském nádraží
  • cesta vlakem do Nového Jičína, kde jsme přestoupili na autobus směr Lešná u Valašského Meziříčí, v Novém jičíně, jsme si před nádražím zahráli hru: Žralok, kráska a námořník :)
  • V zámecké zahradě: sváča a 4 hodinky her (hu-tu-tu-tu, brány, hoňka na dvojičky, info o zámecké zahradě - na skupinky)
  • ve 14:00 prohlídka v zámku, za třičtvrtě hoďky nám jel autobus domů
  • Cesta domů s přestupem v NJ - hra Ninja (odbdoba hry sandoka, ale s rukama :)

        + 3-4 fotečky (vynech místo)

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"