Tábor se kvapem blíží...

Milí táborníci, už to není ani týden a budeme spolu na táboře - za tým vedoucích můžu říct, že už se moc a moc těšíme! Máme nakoupeno, nakresleno, nabaleno a doděláváme poslední detaily ať je na tábor všechno připraveno jak má. Máme i kompletní sestavu táborníků a můžeme říct, že budeme teda doslova obrovská parta (43 táborových kousků, včetně vedoucích)! A to je teda něco! Tábor podpořilo hned několik sponzorů a milých dárců, kterým moc a moc děkujeme!!! A hlavně - co je nejdůležitější! Den co den vyprošujem u toho nejvyššího požehnání pro celých našich čtrnáct dní (počasí, ochranu, jednotu, kolektiv i vztahy) - neváhejte a přidejte se k nám! On nás slyší ;)

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"