TÁBOR SE BLÍŽÍ

Milí Peckaři, již za měsíc budeme v plném proudu balení na tábor, avšak vedoucí finišují už teď. Máme pro Vás kompletně připravený program, nabitý spoustou nových, neotřelých ale i nezapomenutelně klasických her, soutěží a táborových aktivit. Zbývají nám dvě poslední setkání, co se tábora týče, a to je před prázdninami úplně nejlepší. Táborníků začíná přibývat, z čehož se radujeme. Přihlašujte se dál, míst je ještě spousta, jen nenechávejte přihlašování na poslední chvilinku :-) v následujících dnech se chystáme dopilovat VTH i ducháče, oslovit sponzory a zapracovat na táborových detailech. Nasazení i chuť do práce jsou velké a výsledky se dostaví snad brzy.

 

Moc se na tábor těšíme! Zdraví Vás táboroví vedoucí :o)

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"