První Pecka

Ahojky Peckaři - vítejte v novém školním roce! Přejeme Vám Boží požehnání a vedení nejen ve škole, ale i mimo ní =) i letošní rok rozjíždíme nový školní rok s Peckou! A ptáte se, kdy to vypukne? Jako vždy Vám dáváme možnost hezky rozjet nový školní rok, přihlásit se na všechny kroužky a dojezdit poslední výlety. První Pecku rozjedeme v poslední zářijový víkend - v pátek 26. září od 16 hodin na tradičním místě! Pozvánky kolem sebe uvidíte již brzy :) nezapomeňte přijít a vezmout s sebou i své kamarády! Těšíme se na Vás v tradiční sestavě - TV ŠOK!

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"