Přihlášky k dispozici

Už není na co čekat!!! Od pá 27.4 se smíš přihlásit a jet s Peckou na tábor s tajúplným názvem "MEZI SVĚTY"

Vyplněné a podepsané přihlášky, spolu s potvrzeným lékařským posudkem, je možné odevzdat na Pecce přímo do rukou Olči Jeřábkové, jež má přihlašování na starosti, nebo poslat poštou na adresu uvedené na přihlášce.

Připomínám, přihláška je platná pouze po zaplacení zálohy 1.000 Kč. Pokud bude možné dopltait zbylou částku za tábor do jeho začátku, nejpozději pak v den odjezdu, tj. při předání dítěte. K tomuto bodu je také nutno zmínit, že pokud Vám zaměstnavatel, nebo zdravotní pojišťovna nabídnou uhrazení alespoň části táborného, neváhejte tuto nabídku využít. Rádi Vám vystavíme fakturu, nebo potvrzení o zaplacení! V tomto případě se opět obracejte na Olču...

O stavu přihlášených účastníku a přijetí platby budeme informovat prostřednictvím těchto stránek. Dále Vám budou chodit některá upzornění na e-mail. Tedy až po přihlášení ;)

Prosím, neváhejte se na nás v případě jakýchkoliv dotazů ohledně přihlášování a tábora obrátit. Velice rádi Vám poradíme :) Viz pod aktualitami je formulář, kterým nás smíte kontaktovat. 

 

Dětský klub Pecka

 

... VHODNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU PRO PÁTEČNÍ ODPOLEDNE...

 

Našim cílem je rozvíjet v dětech osobnost, jejich tvůrčí schopnost. Také se snažíme mezi dětmi vytvořit přirozenou partu kamarádů a rozšířit vazby v okruhu svých vrstevníků. Samozřejmostí je naučit děti mnohým praktickým věcem do života!

 

Klub Pecka je neziskovou organizací pracující při sboru Bratrské jednoty baptistů v Suchdole nad Odrou, jejímž cílem je naplnit volný čas dětí různými sportovními,kreativními a jinými zábavnými činnostmi. S dětmi, ve věku od 6 do 15 let, se scházíme pravidelně v 16:00 hod, každý pátek na dvou a půl hodinové schůzky v naší klubovně. 

Náplní našich setkání je si společně užít hodně legrace, utužit stará přátelství a navázat nová, hrát hry všeho druhu. Na našich setkáních si také nenásilnou formou povídáme o našem Stvořiteli.

Společně chodíme na výlety do přírody nebo navštěvujeme jiná místa jako je kino, bazény, bowling, muzea a mnohá další...

Během letních prázdnin pořádáme již tradičně stanový tábor na 14 dní - podrobné informace naleznete v sekci TÁBOR.

 

NÁSTĚNKA

Přihlášky - Tábor 2019

Zdravím rodiče i děti :)  V sekci Tábor je již k dispozici ke stažení přihláška. Také k dostání osobně na páteční schůzce.

Oznámení

Vážení rodiče, Peckaři,... je mou nemilou povinností oznámit, že dne 1.2. a 1.3. Pecka NEBUDE! Důvodem jsou pololetní a jarní prázdniny. Ostatní pátky Pecka běží jak jste zvyklí :)  

Fotky z chaty

WooHoo :D Ve fotogalerii si můžeš prohlédnou fotky z podzimní chaty, kterou jsme pořádali ve spolupráci s vedoucími Dorostu a Light Upu. Byla To další skvělá akce, na které jsme si zazpívali, zadováděli a nasmáli, parádně najedli a...moc nenaspali ;))) Díky Vám a především díky našemu Pánu za...

Biblický verš pro rok 2019

 

Hospodin, Váš Bůh, bojuje za Vás.

(Český ekumenický překlad Bible, Jozue 23:10)"