POZOR POZOR - NOVINKY

Milí Peckaři, máme pro Vás jedním slovem "spooustu" dobrých zpráv. V pátek 13. se konal první organizační tým Pecky a byl skutečně plodný. První dobrou zprávou je, že máme hned dvě nové super posily do našeho týmu vedoucích! Však na toto překvapení si musíte počkat sami, a to do první Pecky :o) Druhou perfektní zprávou je, že prodlužujeme Peckovské schůzky a to o celých 30 minut! Ano je to pravda, od nového školního roku se scházíme každý pátek od 16:00 do 18:30! Jste rádi? To bude minimálně o jednu hru nebo soutěž v Pecce více :o) další novinky a dobré zprávy se dozvíte na první Pecce - již příští pátek!

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"