KVĚTEN | VÝLET DO TEPLIC NAD BEČVOU

Jelikož duben byl událostmi nacvakaný a pro naši akci v tomto měsíci již nezbylo místo...rozhodli jsme se vynahradit si dubnovou akci první květnový víkend. Společně jsme vyrazili do Teplic nad Bečvou, kde jsme navštívili unikátní zbrašovské aragonitové jeskyně, poohlédli se po malebném okolí, zahráli pár her a na cestu domů si koupili ještě "teplé" lázeňské oplatky.

Akce se konala v sobotu 6.5.2017, od 7:50 - 13:54 hod se srazem na suchdolském nádraží. Byla to další super akce!

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"