Krásné prázdniny všem!

Milí přátelé a  táborníci,

dnešním dnem Vám oficiálně začínají prázdniny a tak Vám chceme přát krásně prožité léto v Boží přítomnosti :o)))

Chceme Vám zároveň poděkovat, že jste spolu s  námi Peckařili, výletničili a dováděli celý školní rok! Za nás to byl rok na jedničku. Pokud patříte mezi přihlášené táborníky, čeká nás dobrodružných 14 dní společně v české divočině. Startujeme už jen za pár dní a mooc se na to těšíme :o) a Vás, kteří s námi na tábor ať už z jakéhokoliv důvodu nepojedete, zveme už teď na první Pecku - která se bude konat v jeden krásný zářijový pátek. Závěrem snad jenpřání požehnaného léta pro všechny!

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"