A je to tady, opět po roce přichází do kin HOBIT!

Druhý díl z trilogie HOBIT - aneb cesta tam a zase zpátky vypráví o cestě Bilba Pytlíka a jeho party skrz divočinu, v okamžiku kdy vstoupili do temného lesa. Vzpomínáte na táborová dobrodružství v temném lese? Ne? A co třeba pád Bombura do spící řeky? Pavouci? Elfové a jejich zajetí? Plavba sudy do města po horou... Hmm? Ale příběh pokračuje ještě dál, Hobit se s Thorinem a dalšími dostane až k Osamělé hoře a snad i vnikne dovnitř, kde už dlouhá léta střeží svůj poklad nepřemožitelný drak Šmak...

Podívej se na ukázky z tohoto dílu - v sekci akce HOBIT pokračuje.  V kině však uvidíme mnohem víc, protože budeme mít 3D brýle :o) těšíte se? My ANO! Seberte odvahu a přidejte se k nám. Akce se koná exkluzivně již druhý den po mezinárodní premiéře! Film není nijak věkově omezen =)

 

Dětský klub Pecka

 

... VHODNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU PRO PÁTEČNÍ ODPOLEDNE...

 

Našim cílem je rozvíjet v dětech osobnost, jejich tvůrčí schopnost. Také se snažíme mezi dětmi vytvořit přirozenou partu kamarádů a rozšířit vazby v okruhu svých vrstevníků. Samozřejmostí je naučit děti mnohým praktickým věcem do života!

 

Klub Pecka je neziskovou organizací pracující při sboru Bratrské jednoty baptistů v Suchdole nad Odrou, jejímž cílem je naplnit volný čas dětí různými sportovními,kreativními a jinými zábavnými činnostmi. S dětmi, ve věku od 6 do 15 let, se scházíme pravidelně v 16:00 hod, každý pátek na dvou a půl hodinové schůzky v naší klubovně. 

Náplní našich setkání je si společně užít hodně legrace, utužit stará přátelství a navázat nová, hrát hry všeho druhu. Na našich setkáních si také nenásilnou formou povídáme o našem Stvořiteli.

Společně chodíme na výlety do přírody nebo navštěvujeme jiná místa jako je kino, bazény, bowling, muzea a mnohá další...

Během letních prázdnin pořádáme již tradičně stanový tábor na 14 dní - podrobné informace naleznete v sekci TÁBOR.

 

NÁSTĚNKA

Přihlášky - Tábor 2019

Zdravím rodiče i děti :)  V sekci Tábor je již k dispozici ke stažení přihláška. Také k dostání osobně na páteční schůzce.

Oznámení

Vážení rodiče, Peckaři,... je mou nemilou povinností oznámit, že dne 1.2. a 1.3. Pecka NEBUDE! Důvodem jsou pololetní a jarní prázdniny. Ostatní pátky Pecka běží jak jste zvyklí :)  

Fotky z chaty

WooHoo :D Ve fotogalerii si můžeš prohlédnou fotky z podzimní chaty, kterou jsme pořádali ve spolupráci s vedoucími Dorostu a Light Upu. Byla To další skvělá akce, na které jsme si zazpívali, zadováděli a nasmáli, parádně najedli a...moc nenaspali ;))) Díky Vám a především díky našemu Pánu za...

Biblický verš pro rok 2019

 

Hospodin, Váš Bůh, bojuje za Vás.

(Český ekumenický překlad Bible, Jozue 23:10)"