Diskusní téma

Ahojky Peckaři

Nazdáárek Pecko! Máte perfektní stránky a super hru! Moc Vám fandím, páteční odpoledne si vždy vzpomenu na nezapomenutelné chvíle v Pecce... Držte se, smějte se a užívejte si společný čas! Ať Vám Pán žehná!

PLANETÁRIUM

Peckaři, velký díííík za skvělou atmosféru na akci v Planetáriu, kterou jsem si náramě užila a myslím, že nemluvím jen sama za sebe! Fascinována nejednou atrakcí a projekcí o hvězdné obloze, ale i průletem napříč sluneční soustavou jsem si mohla uvědomit tu monumentálnost celého vesmíru a hlavně majestátnost Boha, v něhož věříme.

PREZENTACE

Ahojky, pokud jsi promeškal/a duchovní program a nerad/a bys, aby Ti něco uteklo... V sekci DUCHÁČE jsou odkazy na prezentace, či některé další přílohy, které by Ti mohli alespoň nastínit o čem byla řeč! :)

Zíka

Ahojte děcka, zde můžete psát hry, které vás baví a chtěli si zahrát s ostatními v pecce. Proto pište do komentářů název hry a pokud je to hra neznámá tak můžete nám ji i vysvětlit :) Jsme otevřeni pro všechny Vaše návrhy ;)

Přidat nový příspěvek

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"