Táboroví vedoucí


Tým táborových vedoucích je zkušená, ostřílená parta lidiček, kteří se dlouho znají a již poněkolikáté jdou do toho zas a znovu. A kdože vlastně pojede? =)
 

Do role hlavního vedoucího byl pasován Šimon Kalíšek. Asi prozradíme to, co už všichni tuší - že je zodpovědný a pracovitý a mimořádně obezřetný! No jen si vzpomeňte, kdo nad naším bezpečným spánkem loni na táboře tak často bdil :o)

 

Certifikovaným zdravotníkem a táborovým designérem je zkušená Olča Jeřábková, od své první třídy jezdí každoročně na tábory a ani letošní sezóna ji nebude chybět!

 

Šikovná, inteligentní a vždy usměvavá... Řeč je o Marki Bártové, která se s chutí, odhodláním a 100% nasazením před dvěma lety vrhla do vyprávění legend! A i letos, jenom a jedině s ní poodkryjeme tajemství záhadného ztroskotání v Pacifiku!

 

A pokud jsme u těch našich děvčat nesmíme zapomenout na Vendy Kalíškovou. My už víme, co ve Vendy máme a neměnili bychom je nepostradatelnou součástí našeho týmu :) Díky Bohu za ní !

 

Je tady Tom Zíka! Bomba a bezva klučina, jehož potenciál a zapálení pro věc je neutuchající stejně jako je jeho úsměv na tváři - řekněte sami... Těšíme se na Toma na táboře, a jsme rádi že ho ve své partě letos máme a dopufáme, že i dlouho mít budeme!

 

Vojta Kalíšk -  táborový vedoucí, kterému nechybí smysl pro legraci :) Velmi přátelský, žádná komplikace pro něj není komplikovaná a vždy najde řešení ikdyž někdy příjde se svou velmi neotřelou verzí :D Jako tým jsme vděční, že ho mezi sebou máme!

 

Dostáváme se k dalšímu tábornickému vedoucímu, který když na tábor nezapomene včas přijet (je to v klidu, vedoucí odjíždí o den dřív :) ) bude jeho velkou nejen duchovní oporou! Vedoucí by se o Tea Sadochu nenechali připravit a proto mu to pořád připomínají. 

 

V neposlední řadě staro-nový člen našeho týmu, přesto jde o zkušeného táborníka, protože už od svých dětských let jezdí na tábory. O koho jde? No přeci našeho Kubu Maštalíře. Je šikovný a jeho vrozený um budeme objevovat nejen při hrách, ale a to především při hře na kytaru ♪♪♪♪

 

A táborové kuchařinky?  Jsme mooc rádi, že na tábor nepojedeme bez kuchařek! Vařečku a vše s táborovou kuchyní na sebe přebírá hned pěkná partička :o) vařit nám bude Janča Bechná, ano ta "přísná" paní učitelka, která si nás bude určitě na táboře rozmazlovat dobrotama a druhá Janča Zíkačka (vedoucí školní jídelny)! Kuchařský post nám doplní stejně jako loni kuchařská velepomoc, Teri Kalíšková:)

 

Jestli se těšíte na tábor stejně jako my, neváhejte a přihlaste se! 

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥

 
Letošní školní rok 2017/2018 Pecka odstartovala ve velkém stylu! 
Již na 1.Pecce šlo o hodně...
Byl to boj! 
 
Skupinka plná odhodlaných a akčních členů nalezla za domem hasičů bednu plnou drahokamů.
Co se s ní stalo? Máme ji stále u sebe. A drahokamy? Mohou být Tvoje!
    Účastni se pátečních schůzek a akcí, které pořádáme jedenkrát měsíčně a sbírej drahokamy. Na konci školního roku vyhlásíme a zaslouženě oceníme nejlepšího "LOVCE DRAHOKAMŮ".
        
 

NÁSTĚNKA

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

HOLA, HOLA, PECKA VOLÁ!

Se začátkem nového školního roku se opět rozjíždí každotýdenní páteční "peckování". Na první Pecku se smíš těšit již tento pátek, tj. 22.9.2017. Pokud příjdeš, dozvíš se pravidla celoroční hry, zahraješ si jednu velkou super hru a setkáš se s novými i starými vedoucími ;) Tak neváhej! Začínáme v...