KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Milí Peckaři,

chceme Vám všem moc a moc poděkovat za uplynulý školní rok! Bylo to moc prima a jenom díky Bohu, Vám peckařům i vedoucím. Chci Vám poděkovat za super partu, kterou jsme o během školního roku vytvořili, za zážitky, kterými jsme se navzájem obohatili! Teď je čas vypnout hlavu, odložit školní povinnosti a užít si prázdniny. Za tým Pecky Vám přejeme krásné prožití dvou měsíců, včetně superního tábora, o který se Vám s pomocí Boží postaráme! Opatrujte se a snažte se nestrávit ten krásný prázdninový čas jen před obrazovkou počítače, tabletu nebo televize! Máme kolem sebe spoustu možností, tak je naplno využijme! V září dáme echo, kdy a kde odstartujeme už šesnáctý rok s Peckou! Ale to je až za dlouho... Takže nyní, všem KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Dětský křesťanský klub PECKA

Jsme parta mladých přátel, která se schází každý pátek v čase od 16:00 do 18:30 hod ve sboru BJB v Suchdole nad Odrou, aby si užila legraci a dozvěděla se něco více o našem Stvořiteli ♥
 

Zahrej si s námi hru "HÁDEJ KDO"? 

Pravidla jsou jednoduchá...Obrázek skrývá profil vedoucího. Poznej o koho jde, získej pole zdarma a vstupenku do losování. Šťastlivec vyhrává diamant!

 

NÁSTĚNKA

Žhavá novinka

TÁBOR 2018 KDY? Od neděle 12. 8. - do soboty 25. 8. 2018 KDE? Letos na novém místě. Základna tábořiště se nachází u Slezské Harty.   GPS: 49.895878443, 17.533943653  Informační letáček ke stažení zde.  

PRAVIDLA CELOROČNÍ HRY

Ahooj ☼  Pokud jsi zazdil/la první Pecku, kde jsme si říkali nejen pravidla peckování, ale také pravidla celoroční hry, tak nevěš hlavu.V sekci O NÁS je podsložka Celoroční hra, kde najdeš veškeré info i s pravidly.  Pokud i přesto Ti nebude jasné "vo co go!?!" Nemeškej a obrať se na mě,...

Biblický verš pro rok 2018

 

"Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. Veškeré Písmo pochází z Božího Ducha a je dobré k učení, k usvědčování, k nápravě, k výchově ve spravedlnosti,aby Boží člověk byl náležitě připraven ke každému dobrému činu.   

(Český ekumenický překlad Bible, 2.Timoteovi 3:15-17)"